7milowy i Orbis Software partnerami
2014-05-05

7milowy i Orbis Software partnerami

7milowy z Grupy BCC rozwija ofertę SAP Business One dla sektora MŚP. Spółka nawiązała współpracę z Orbis Software, producentem platformy TaskCentre. Rozwiązanie jest wykorzystywane podczas integracji SAP Business One z platformami e-commerce.

Orbis Software Polska jest wyłącznym dystrybutorem platformy TaskCentre w Polsce. Rozwiązanie umożliwia automatyzację procesów biznesowych przedsiębiorstwa m.in. poprzez funkcje workflow, integracyjne, advanced business alerts, web content publishing. 7milowy wykorzystuje TaskCentre podczas projektów wdrożeniowych SAP Business One. Rozwiązanie umożliwia integracją systemu SAP z platformami e-commerce, systemami B2B oraz innymi rozwiązaniami IT w przedsiębiorstwie. 

„Dziś biznes nie może się obejść bez technologii. Nawet małe przedsiębiorstwa wykorzystują równolegle od kilku do kilkunastu rozwiązań IT – systemów ERP, platform e-commerce, systemów B2B dla klientów i dostawców, aplikacji mobilnych. Integracja narzędzi IT, często pochodzących od różnych producentów, jest więc dla naszych klientów wyzwaniem” – mówi Krzysztof Baj, Menedżer ds. projektów SAP w 7milowy. „W ramach projektów SAP coraz częściej zajmujemy się integracją ERP ze sklepami internetowymi czy portalami B2B. TaskCentre jako platforma integracyjna okazał się rozwiązaniem z najwyższej półki i zdecydowaliśmy się na stałą współpracę. Rozwiązanie wykorzystaliśmy już z sukcesem przy kilku projektach SAP Business One”.

”Od początku działalności w Polsce szukamy zaangażowanych Partnerów, którzy są liderami w swoich branżach. Z 7milowym szybko osiągnęliśmy efekt synergii we wspólnie realizowanych projektach. Dla klientów z branży ecommerce połączenie możliwości TaskCentre i SAP Business One to kluczowa wartość - proces handlowy, od zamówienia do płatności, jest obsługiwany automatycznie i w pełni zintegrowany z repozytorium danych jakim jest system ERP” - mówi Wojciech Adamowski, Prezes Zarządu w Orbis Software Polska.

Orbis Software powstał w 1997 roku w Wielkiej Brytanii. Firma oferuje rozwiązania z zakresu rozwiązań automatycznych procesów biznesowych. Jej flagowym produktem jest platforma TaskCentre®. Z produktów Orbis Software korzysta ponad 4000 firm na świecie m.in. Microsoft, Rolls-Royce, BP, HSBC, NASDAQ. Więcej na www.taskcentre.pl


powrót do listy aktualności