7milowy: kontrakt na serwis SAP w La Rive S.A.
2010-10-05

7milowy: kontrakt na serwis SAP w La Rive S.A.

Czołowy producent perfum w Polsce nawiązał stałą współpracę z 7milowy z Grupy BCC. Specjalizująca się w projektach SAP dla firm średniej wielkości spółka świadczy w La Rive serwis systemu SAP ERP.

W ramach usługi serwisowej 7milowy zapewnia użytkownikom systemu po stronie klienta, zgodnie z ustalonymi parametrami SLA, zdalne wsparcie SAP. Obszary funkcjonalne objęte serwisem to finanse, kontroling, gospodarka materiałowa, sprzedaż i dystrybucja oraz planowanie produkcji. Kontrakt z 7milowy obejmuje również rozwój wdrożonych modułów SAP, wsparcie Basis oraz szkolenia pracowników La Rive S.A.

"Zdecydowaliśmy się na współpracę serwisową, ponieważ chcemy wykorzystać pełen potencjał posiadanego rozwiązania. Wybór 7milowego na partnera w tym zakresie był podyktowany kilkoma argumentami. Z jednej strony zaważyło doświadczenie firmy w branży kosmetycznej, a z drugiej kompleksowość oferty. W naszym przypadku to nie tylko wsparcie pracowników w codziennej pracy, ale również szkolenia, implementacja nowych funkcji SAP i pomoc techniczna" – mówi Kierownik IT w La Rive S.A.

Obsługa serwisowa to kolejny obszar współpracy obu spółek. W 2008 roku 7milowy zrealizował w La Rive projekt wdrożenia SPRINT – gotowego systemu SAP dla firm średniej wielkości. Wśród innych projektów 7milowego w branży kosmetycznej można wymienić kompleksowe wdrożenie systemu SAP w Dramers oraz Oceanic, u producenta kosmetyków AA.

Foto: La Rive S.A.


powrót do listy aktualności