7milowy: kontrakt serwisowy z Agrifirm
2010-05-25

7milowy: kontrakt serwisowy z Agrifirm

7milowy z Grupy BCC zawarł kontrakt z Agrifirm, producentem mieszanek paszowych. Umowa dotyczy serwisu SAP - wsparcia użytkowników SAP w bieżącej pracy z systemem oraz realizacji projektów rozwojowych. Prace są realizowane przez Centrum Serwisowe SPRINT.

Zapewnione przez 7milowy standardy SLA dotyczą godzin dostępności konsultantów, czasu reakcji na zgłoszenie oraz czasu rozwiązania problemów. Obsługa serwisowa jest świadczona na podstawie stałej, ryczałtowej opłaty.

Agrifirm korzysta z usług Grupy BCC od 2006 roku. 7milowy przeprowadził projekt wdrożenia SPRINT, gotowego systemu SAP oraz dwa projekty rollout’u rozwiązania do nowego zakładu oraz do spółki-córki Agrifirm, firmy Karmex. Z kolei Centrum Outsourcingowe BCC zapewnia hosting systemu i administrację systemu.

Agrifirm Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Agrifirm z siedzibą w Holandii - jednego z liderów w branży produkcji żywności dla zwierząt hodowlanych w Europie. Spółka specjalizuje się w produkcji mieszanek paszowych dla drobiu i trzody. Oferuje także szeroką gamę koncentratów paszowych dla wszystkich grup zwierząt hodowlanych. Więcej informacji: www.agrifirm.pl

Foto: 7milowy


powrót do listy aktualności