7milowy na podium w sprzedaży SAP Business One trzeci rok z rzędu.
2016-03-11

7milowy na podium w sprzedaży SAP Business One trzeci rok z rzędu.

7milowy z Grupy BCC umacnia pozycję lidera usług SAP w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Kolejny rok z rzędu spółka odnotowała sprzedaż SAP Business One dającą jej miejsce w pierwszej trójce wszystkich partnerów z Polski.

SAP Business One to elastyczne rozwiązanie ERP, zaprojektowane z myślą o mniejszych firmach z sektora MŚP. To sprawdzony system, na którym pracują firmy na całym świecie. Z jego możliwości korzysta ponad 40 tys. firm w ponad 130 krajach. Kilkaset przedsiębiorstw w Polsce także doceniło jego możliwości m.in. z branży usługowej, dystrybucyjnej, logistycznej, produkcyjnej. Wśród firm, które w ostatnim czasie skorzystały z usług wdrożeniowych SAP Business One w 7milowym jest m.in. Corundum z Wrocławia i Zakłady Maszynowe Hamech z Hajnówki.

7milowy jest autoryzowanym partnerem SAP od 2004 roku i jako jedyna firma partnerska w Polsce, jest dostawcą pełnej linii biznesowej SAP dla sektora MŚP: obok SAP Business One także SAP SPRINT ERP. Oprócz wdrożeń, spółka zajmuje się rozwojem systemów SAP, ich serwisem oraz outsourcingiem. Realizuje projekty na terenie całej Polski i w zagranicznych oddziałach firm. Połączone kompetencje SAP i komplementarne usługi IT zapewniane przez jednego partnera to dla klientów 7milowego unikalna wartość.     


powrót do listy aktualności