7milowy rozwija SAP w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR
2010-01-26

7milowy rozwija SAP w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR

7milowy z Grupy BCC podpisał umowę na rozwój systemu SAP w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR z Rypina. Projekt dotyczy wdrożenia zaawansowanych funkcjonalności SAP w obszarze łańcucha dostaw.

Rozwój systemu SAP w ROTR dotyczy wdrożenia funkcjonalności gospodarki remontowej (SAP PM), która umożliwia redukcję liczby awarii i ich częściowe przewidywanie oraz minimalizację kosztów związanych z konserwacją i usuwaniem awarii. Ponadto, konsultanci 7milowego przygotują zintegrowane rozwiązanie do kompleksowej obsługi systemów zarządzania opartych o standardy ISO oraz normy branżowe – w tym do zarządzania działaniami naprawczymi i dokumentami. Rozwiązanie będzie oparte o moduły systemu SAP: zarządzanie audytami oraz zarządzanie dokumentacją.

Za realizację przedsięwzięcia odpowiada Centrum Kompetencyjne SPRINT – zespół konsultantów 7milowy wyspecjalizowany w serwisie i rozwoju SAP w firmach średniej wielkości. Prace zostaną zakończone w marcu 2010 r.

"Wybór 7milowego na partnera w zakresie rozwoju SAP był dla nas naturalny. Na projekcie wdrożeniowym 7milowy udowodnił swoje kompetencje i znajomość systemu SAP, a także poznał naszą specyfikę pracy. To dla nas sprawdzony i zaufany partner" - mówi Mariusz Trojakowski, Prezes Zarządu w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR.

Spółdzielnia Mleczarska ROTR pracuje na systemie SAP od maja 2009 roku. Dostawcą SPRINT –gotowego systemu SAP była spółka 7milowy. System jest utrzymywany w modelu outsourcingu – spółdzielnia wynajmuje moc obliczeniową serwerów w Centrum Outsourcingowym BCC i korzysta z usług jego specjalistów w zakresie administracji systemu.

ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie to nowoczesny producent mleka i wyrobów mleczarskich sprzedawanych pod rodzimą nazwą Delik i Blanco. Artykuły, które są produkowane w ROTR to: mleko i śmietanki UHT, sery, mleko w proszku oraz galanteria: śmietana i jogurt naturalny, masło. Produkty ROTR są sprzedawane głównie na terenie kraju, za pośrednictwem sieci handlowych (m.in. Makro Cash and Carry, Carrefour) oraz hurtowni. Część wyrobów (mleko w proszku, śmietanka, sery) jest również eksportowana. Więcej informacji: www.rotr.pl

Na zdjęciu: Kompleks budynków ROTR w Rypinie
Foto: ROTR Spółdzielnia Mleczarska


powrót do listy aktualności