7milowy: serwis aplikacyjny SAP dla Relpol
2011-11-15

7milowy: serwis aplikacyjny SAP dla Relpol

Od września br. 7milowy z Grupy BCC prowadzi zdalne wsparcie użytkowników systemu SAP w Relpol S.A.

 
Kontrakt na serwis aplikacyjny dotyczy szerokiego zakresu funkcjonalnego rozwiązań SAP, w tym rachunkowości finansowej, kontrolingu, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji, a także planowania produkcji. W ramach podpisanego kontraktu 7milowy zapewnia również usługę rozwoju SAP ERP i organizację kompleksowych szkoleń z obsługi systemu.
 
"System SAP działa w Relpol od wielu lat i doskonale znamy nasze narzędzie. Jednak każde narzędzie wymaga usprawnień i dostosowania do rzeczywistości biznesowej, stąd wewnętrzna decyzja o współpracy serwisowej. Najciekawszą ofertę przedstawił nam 7milowy – zaważyła kompleksowość usług i elastyczne podejście" – mówi Andrzej Bybel, Kierownik Działu Informatyki w Relpol S.A. 
 
To czwarty kontrakt na serwis aplikacyjny zawarty przez 7miowego w 2011 r. Z usług spółki w tym zakresie korzystają już m.in. Zakłady Drobiarskie Langner, Cehave Pasze, Minimax Polska, Inter Metal, Masmal, Spółdzielnia Mleczarska ROTR.
 
Relpol S.A. to polska firma działająca w branży elektrotechnicznej. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości przekaźników elektromagnetycznych i w handlu komponentami automatyki przemysłowej. Ponad 60% produkcji to eksport do 43 krajów. Od 1996 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Więcej informacji na www.relpol.com.pl
 

powrót do listy aktualności