7milowy serwisuje system SAP w Inter Metal
2011-05-26

7milowy serwisuje system SAP w Inter Metal

Z początkiem kwietnia br. Inter Metal, producent systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozpoczął korzystanie z usługi serwisu aplikacyjnego SAP w firmie 7milowy.

Kontrakt z 7milowym dotyczy zdalnego wsparcia pracowników Inter Metal w bieżącej obsłudze wszystkich wdrożonych modułów systemu SAP SPRINT - rachunkowości finansowej (FI), kontrolingu (CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM) oraz produkcji (PP).

„Umowa na serwis aplikacyjny gwarantuje nam stały dostęp do kompetencji SAP. Jestem realistą i wiem, że pomimo szkoleń użytkownicy jeszcze przez jakiś czas będą się oswajać z SAP i z całą pewnością będą potrzebowali kompetentnego wsparcia„ – mówi Zdzisław Wiśniowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy w Inter Metal. „Najważniejsze jest to, że serwis aplikacyjny stanowi dla nas gwarancję, że w razie awarii prace naprawcze zostaną podjęte natychmiast, bo to wynika z warunków SLA. Szeroka funkcjonalność to jedno. Gwarancja stabilności systemu jest równie ważna”.

W ramach współpracy 7milowy zapewnia również usługę rozwoju SAP ERP i kompleksowe szkolenia dla użytkowników systemu.

Inter Metal to kolejny klient 7milowego w zakresie serwisu aplikacyjnego. Z usług spółki w tym zakresie korzysta już m.in. Spółdzielnia Mleczarska ROTR, Cehave Pasze, Zakłady Drobiarskie Langner, Minimax Polska, La Rive.

Inter Metal jest częścią Outimex AG - grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w systemach bezpieczeństwa ruchu drogowego. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja opatentowanych systemów stalowych barier ochronnych stosowanych na autostradach całej Europy. Do standardowych produktów należą innowacyjne systemy z rodziny Mega Rail, przyłącza do betonu, przejścia pomiędzy systemami oraz bariery przestawne zabezpieczające remontowane odcinki dróg i autostrad. Więcej informacji: www.intermetal.com.pl

Foto: Inter Metal


powrót do listy aktualności