7milowy wdraża system B2B w oparciu o SAP Business One
2015-03-10

7milowy wdraża system B2B w oparciu o SAP Business One

7milowy z Grupy BCC, spółka specjalizująca się w projektach SAP na rynku MŚP, podpisała kontrakt z firmą logistyczną Balticon S.A. Prace obejmują wdrożenie systemu B2B w oparciu o system klasy ERP - SAP Business One wraz z rozszerzeniami branżowymi.

Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r.

„Polskie terminale modernizują się, a pod względem jakości oferowanych usług coraz bardziej przypominają zachodnioeuropejską konkurencję. Dzięki inwestycji w system B2B i SAP zapewnimy klientom sprawniejszą obsługę i zwiększymy wolumen obsługiwanych kontenerów. To kolejny krok do umacniania pozycji lidera na rynku usług kontenerowych” – mówi  Tomasz Szmid, Prezes Zarządu w Balticon S.A. „Zależało nam na minimalizacji ryzyka w projekcie, więc wybraliśmy spółkę która zrealizowała już takie projekty z sukcesem. 7milowy przekonał nas do współpracy kompetencjami w zakresie wdrożeń SAP Business One i budowy rozwiązań B2B”.

Głównym obszarem prac jest zaprojektowanie i wdrożenie webowego rozwiązania B2B dla klientów Balticon S.A. Aplikacja będzie rozszerzeniem systemu SAP Business One autorstwa spółki 7milowy - będzie składać się z modułu depot (serwis, składowanie i remontów kontenerów) oraz transport (obsługa usług transportu kontenerowego). Dodatkowo system ERP zostanie wdrożony w obszarze: finansów, zakupów, sprzedaży i dystrybucji, obsługi klienta i CRM.  Z systemu będzie korzystać ponad 50 pracowników Balticon S.A.

Balticon S.A. to polska firma specjalizująca się w obsłudze techniczno-logistycznej transportu kontenerowego. Świadczy usługi serwisu, wynajmu i remontu kontenerów oraz ich sprzedaży i wynajmu. Spółka jest notowana na NewConnect. Więcej informacji na www.balticon.pl


 


powrót do listy aktualności