7milowy: wdrożenie SAP Business One w 50 dni
2014-04-09

7milowy: wdrożenie SAP Business One w 50 dni

mTP Met-Plast, spółka specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych i metali na maszynach CNC oraz produkcji podzespołów i montażu pomp membranowych i opryskiwaczy, wdrożyła system SAP Business One. Projekt zrealizował 7milowy z Grupy BCC.

Wdrożenie systemu w Met-Plast objęło pełen zakres funkcjonalności: finanse i księgowość, zakupy, sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie magazynem i produkcją oraz kadry i płace. W celu właściwego określenia zakresu prac, projekt został poprzedzony analizą przedwdrożeniową.  
 

„Nie można utrzymać dynamicznego rozwoju firmy bez wglądu w aktualne i zintegrowane informacje. Dlatego podjęliśmy decyzję o zastąpieniu kilku drobnych rozwiązań kompleksowym systemem SAP Business One. Odkąd pracujemy na systemie SAP wiele procesów biznesowych realizowanych jest szybciej i dokładniej. Korzyści odniosła cała organizacja – począwszy od szeregowych pracowników po kadrę zarządzającą” – mówi Michał Szeszuła, Dyrektor Operacyjny w firmie mTP Met-Plast.  
 
Prace wdrożeniowe trwały 50 dni. Od października 2013 roku na systemie SAP Business One pracuje 12 użytkowników. 

mTP Met-Plast Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych i metali na maszynach CNC. Firma świadczy kompleksowe usługi - od  projektu, przez fazę prototypu i serii próbnej, do otrzymania gotowego produktu. Produkcja spółki jest przeznaczona głównie na eksport (Niemcy, Belgia). Więcej informacji na www.metplast.pl 

powrót do listy aktualności