BCC i 7milowy – dwaj partnerzy SAP łączą się
2016-06-06

BCC i 7milowy – dwaj partnerzy SAP łączą się

BCC i 7milowy z Grupy BCC łączą siły. Dzięki planowanej fuzji, małe i średnie firmy uzyskają dostęp do większego potencjału realizacyjnego, a także - doświadczeń i kompetencji największego partnera SAP w Polsce.

BCC, partner SAP Polska od 1995 roku, jest od lat liderem na polskim rynku wdrożeń i rozwoju systemów SAP dla dużych przedsiębiorstw, a także największym eksporterem usług SAP. BCC zapewnia też outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers, a BCC Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe.

Powstały w 2004 roku 7milowy to spółka Grupy BCC, wyspecjalizowana we wdrożeniach rozwiązań SAP dla małych i średnich firm (MŚP). Jako jedyny partner SAP w Polsce, 7milowy posiada w ofercie oba rozwiązania SAP dla MŚP: SAP ERP All-in-One i SAP Business One. W ciągu ponad 10 lat działalności 7milowy zrealizował około 100 projektów ERP, uzyskując wiodącą pozycję na rynku wdrożeń SAP dla MŚP.

„W ostatnich latach oczekiwania małych i średnich firm wobec systemów IT stawały się coraz bardziej zbliżone do potrzeb dużych przedsiębiorstw. Dziś obie grupy klientów oczekują od nas szerokiej oferty innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na specyficzne potrzeby. Dlatego zdecydowaliśmy się połączyć siły BCC i 7milowego, zapewniając dużym, średnim i małym firmom równie szeroką paletę usług i rozwiązań IT” – mówi Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu BCC.

Według planu, spółka 7milowy zostanie włączona w strukturę BCC (Business Consulting Center sp. z o.o.), wraz z całością zespołu pracowników. BCC będzie zapewniać pełen zakres usług (wdrożenia, rozwój, serwis, utrzymanie w BCC Data Centers) dla obu rozwiązań ERP od SAP (SAP ERP, SAP Business One). Wdrożenia i usługi serwisowe, realizowane obecnie przez 7milowego, będą kontynuowane przez BCC.

„Zintegrowanie sił 7milowego i BCC to dobra wiadomość dla polskich firm z sektora MŚP. Dzięki temu, klienci będą mogli korzystać ze wsparcia jednego, dużego dostawcy z doświadczeniem w pracy dla małych, średnich i dużych firm oraz międzynarodowych korporacji. Unikalna na polskim rynku oferta rozwiązań SAP dla MŚP, wynikająca z doświadczenia 7milowego, pozostanie kluczową częścią oferty BCC” – powiedział Adam Kozłowski, Prezes Zarządu 7milowego.

Proces konsolidacji został zainicjowany w dn. 6 czerwca br. Oprócz 7milowego, do zintegrowanego podmiotu zostaną włączone inne firmy z Grupy BCC, m.in. External Services, spółka specjalizująca się w usługach BPO. Po tych zmianach BCC będzie zatrudniać ponad 300 osób, umacniając pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku usług SAP.


powrót do listy aktualności