Certyfikacja SPRINT SAP S/4HANA – najnowocześniejsze technologie w ERP dostępne dla polskich małych i średnich firm
2016-06-10

Certyfikacja SPRINT SAP S/4HANA – najnowocześniejsze technologie w ERP dostępne dla polskich małych i średnich firm

W maju br. eksperci SAP AG certyfikowali rozwiązanie SPRINT, oferowane przez firmę 7milowy z Grupy BCC, jako kwalifikowane rozwiązanie partnerskie SAP S/4HANA, w edycji SAP Business All-in-One. Certyfikat potwierdza, że dedykowane małym i średnim firmom rozwiązanie jest oparte o najnowocześniejszą technologię SAP HANA.

SPRINT jest wdrażany w sektorze MŚP od ponad 15 lat. To kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje pakiet kluczowych funkcjonalności SAP, metodykę wdrożeniową, sprawdzoną w firmach średniej wielkości, jak również narzędzia organizacyjne i informatyczne wspomagające proces wdrożeniowy. SPRINT dostępny jest teraz w całkowicie nowatorskiej technologii SAP HANA.

S/4HANA to nowy system klasy ERP, następca SAP ERP, którego podstawą jest baza danych oparta na pamięci (in-memory database). Dzięki nowej technologii przetwarzania w pamięci drastycznie zwiększona została wydajność czy szybkość raportowania. Jednocześnie system został uproszczony, ma więcej funkcjonalności w standardzie, a dodatkowe elementy można doinstalowywać jako dodatki (tzn. add-ony). Rozwiązanie otrzymało całkowicie nowy przyjazny intefejs użytkownika z gotowymi aplikacjami transakcyjnymi i analitycznymi. 

Te wszystkie zalety nowego systemu klasy ERP są teraz dostępne dla małych i średnich firm w Polsce, co potwierdzili audytorzy z SAP AG.


powrót do listy aktualności