Diament Forbesa 2015 w rękach 7milowego
2015-01-29

Diament Forbesa 2015 w rękach 7milowego

7milowy, lider wdrożeń SAP w małych i średnich przedsiębiorstwach, został wyróżniony tytułem Diament Forbesa. To prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, który od siedmiu lat publikuje miesięcznik biznesowy. Eksperci Forbes oszacowali, że na przestrzeni 2011 - 2013 roku 7milowy zwiększył swoją wartość o 66,57%.

W siódmej edycji rankingu nominowano firmy w trzech kategoriach. 7milowy został wyróżniony w kategorii firm o obrotach 5-50 mln dla województwa wielkopolskiego. 

„Wyróżnienie przyznane przez magazyn Forbes jest potwierdzeniem silnej pozycji 7milowego w sektorze dostawców ERP na rynku MŚP. Od ponad 10 lat systematycznie się rozwijamy, rozszerzamy portfolio i zdobywamy unikalne doświadczenia wdrożeniowe. Sukces był możliwy, ponieważ przez cały okres funkcjonowania pozostaliśmy wierni naszej specjalizacji – dostarczaniu rozwiązań IT firmom z sektora MŚP. Dodatkowo nasza oferta jest połączeniem rozsądnych budżetów i najlepszych rozwiązań ERP na polskim rynku. Cieszę się, że strategia działania 7milowego przynosi efekty w postaci bardzo dobrych wyników finansowych i nagród przyznawanych przez niezależne instytucje” – mówi Adam Kozłowski, Prezes Zarządu w 7milowym.

Ranking powstaje w oparciu o tzw. metodę szwajcarską łączącą wycenę majątkową i dochodową, która pozwala na wielowymiarową ocenę kondycji przedsiębiorstwa. W tegorocznym rankingu Diamentów Forbesa brały udział firmy z przychodami powyżej 5 milionów złotych i najszybszym wzrostem wartości w latach 2011 – 2013. Oceny przedsiębiorstw dokonuje wywiadownia Bisnode Polska opierając się na sprawozdaniach przesłanych do KRS. Oceniane wskaźniki to nie tylko suma przychodów, lecz także rentowność, wysoka płynność finansowa, brak zaległości finansowych oraz kapitał własny.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku w Poznaniu.  

Przeczytaj więcej o Diamencie Forbesa dla 7milowy…


powrót do listy aktualności