Poli-Eco wybiera serwis SAP w 7milowym
2010-03-15

Poli-Eco wybiera serwis SAP w 7milowym

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne, jeden z największych w Polsce producentów wyrobów wykończeniowych z PCV, wybrał 7milowego na dostawcę usług serwisowych SAP. Prace są realizowane od marca br.

W ramach kontraktu 7milowy m.in. wspiera pracowników Poli-Eco w bieżącej eksploatacji systemu oraz prowadzi projekty SAP o charakterze rozwojowym.

"Od ponad pięciu lat Grupa BCC kompleksowo obsługuje naszą firmę w zakresie systemu SAP. Zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy ze względu na obniżenie kosztów utrzymania i rozwoju systemu. Serwis SAP w formie abonamentu jest z wielu względów atrakcyjniejszy niż współpraca na zasadzie zleceń ad hoc" – mówi Dorota Łukowska, Kierownik Biura Informatyki w Poli-Eco.

Poli-Eco korzysta z serwisu SAP na podstawie stałej, ryczałtowej opłaty. W ramach umowy zagwarantowane zostały warunki SLA dotyczące godzin dostępności konsultantów, czasu reakcji na zgłoszenie oraz czasu rozwiązania problemów.

Obsługa serwisowa to kolejny etap współpracy Poli-Eco z Grupą BCC. W 2006 roku 7milowy z sukcesem zrealizował wdrożenie SPRINT – gotowego systemu SAP. Z kolei Centrum Outsourcingowe BCC zapewnia hosting i administrację systemu.

Poli-Eco to producentów wyrobów wykończeniowych z PCV. Produkty są oferowane na rynku pod nazwą handlową KORNER. Poli-Eco działa w ramach trzech branż: budownictwa (listwy wykończeniowe dla różnego rodzaju pokryć podłogowych), meblarstwa (obrzeża i listwy wykończeniowe); profili uszczelniających dla przemysłu chłodniczego. Sprzedaż prowadzona jest w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, Białorusi i w Kazachstanie, gdzie marka Korner jest najlepiej rozpoznawalną marką w branży. Więcej informacji: www.poli-eco.pl

Foto: 7milowy


powrót do listy aktualności