Rollout SAP Business One z Chin do Polski ze wsparciem 7milowego
2016-06-09

Rollout SAP Business One z Chin do Polski ze wsparciem 7milowego

Dystrybutor z branży ochrony zdrowia, firma Sol-Millennium Europe zakończyła rollout systemu SAP Business One przy wsparciu 7milowego. Rozwiązanie zostało przeniesione z szanghajskiej centrali do polskiej spółki obsługującej cały rynek europejski.

Do realizacji projektu Sol-Millenium wybrało 7milowego, firmę konsultingową specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. „Szukaliśmy partnera, który będzie miał odpowiednie doświadczenie w projektach SAP dla sektora MŚP. Dzięki kompetencjom 7milowego byliśmy w stanie szybko wdrożyć system ERP najwyższej klasy, który jest jednocześnie dostosowany do naszych potrzeb i zgodny z wymaganiami centrali ”- wyjaśnia Piotr Młodecki, Dyrektor Generalny Sol-Millennium.

Konsultanci 7milowego dostosowali korporacyjne rozwiązania do polskich wymagań prawnych i lokalnej specyfiki biznesowej. Zintegrowane zostały obszary: finansów i księgowości, sprzedaży i dystrybucji, zakupów oraz magazynów. Prace rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku, a z początkiem stycznia polska spółka rozpoczęła korzystanie z SAP Business One. Projekt trwał zaledwie 30 dni projektowych.

Sol-Millennium Sp. z o.o. to dynamiczna firma handlowa, działająca w branży ochrony zdrowia. Na rynek europejski dostarcza artykuły medyczne (tj. strzykawki, igły) firmy Sol-Millennium Medical Products Co. z centralą w Szanghaju. Więcej na: www.sol-m.com


powrót do listy aktualności