Spotkajmy się we Wrocławiu - konferencja dla firm szukających ERP
2016-05-12

Spotkajmy się we Wrocławiu - konferencja dla firm szukających ERP

Serdecznie zapraszamy na konferencję Virtual Trip 2016, która odbędzie się 19 maja we Wrocławiu. Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, którzy rozważają wdrożenie zintegrowanych systemów klasy ERP bądź innych rozwiązań IT. 7milowy jest partnerem merytorycznym wydarzenia.

7milowy wystąpi w roli eksperta w zakresie systemów SAP - najwyższego standardu IT dla firm, z którego korzystają też firmy z sektora MŚP. Na podstawie doświadczeń z naszych polskich wdrożeń pokażemy, jak skutecznie udostępniamy polskim firmom systemy największego światowego producenta oprogramowania.     

Dla kogo?
Konferencja dedykowana jest firmom sektora MŚP, które planują, budżetują lub rozważają wdrożenie systemów wspierających zarządzanie w perspektywie lat 2016/2017. Przedstawione zostaną zagadnienia istotne dla osób zaangażowanych w wybór i przygotowanie wdrożenia systemu ERP w swojej firmie: 

  • właścicieli, udziałowców i członków zarządu;
  • dyrektorów finansowych;
  • dyrektorów pionów merytorycznych - produkcji, kontroli jakości, rozwoju i sprzedaży;
  • menedżerów działów IT;
  • kierowników projektów. 

Kiedy i gdzie?
Konferencja odbędzie się 19 maja (czwartek), w godzinach 9.00-15.00, w Haston City Hotel **** we Wrocławiu, przy ul. Irysowej 1-3.

Osoby, którym ten termin nie odpowiada, prosimy o kontakt. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. 

Rejestracja:
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Rejestracji należy dokonać na stronach internetowych organizatora wydarzenia. Wystarczy wypełnić krótki formularz:

Konferencja jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym przez Synergy Poland w formule spotkań edukacyjnych. Uczestniczą w nich firmy z sektora MŚP pragnące poznać zaawansowane rozwiązania IT, dzięki którym mogą skutecznie wesprzeć swoje procesy biznesowe i budować przewagę konkurencyjną. Szczegółowa agenda i więcej informacji na stronach organizatora. 


powrót do listy aktualności