Stelweld już wkrótce wśród SPRINTerów
2007-05-24

Stelweld już wkrótce wśród SPRINTerów

Na przełomie kwietnia i maja 2007r. 7milowy rozpoczął wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie SAP w spółce Stelweld. Firma specjalizuje się w produkcji podzespołów spawanych zwłaszcza dla przemysłu motoryzacyjnego.

Władze spółki, chcąc sprostać coraz większym wymaganiom jakościowym i technologicznym kontrahentów, podejmują zdecydowane kroki usprawniające zarządzanie i produkcję. Po zdobyciu norm ISO nadszedł czas na implementację systemu SAP.

Wdrożenie SAP w Stelweldzie, realizowane zgodnie z metodyką SPRINT, przeprowadzone zostanie dwuetapowo. W pierwszym etapie system SAP będzie wdrożony w obszarze finansów, środków trwałych, kontrolingu, gospodarki materiałowej, zakupów, sprzedaży i dystrybucji oraz zarządzania produkcją. Zakończenie tego etapu 7milowy planuje na koniec września bieżącego roku.
Natomiast w drugim podejściu nastąpi wdrożenie modułu kadrowo-płacowego i usprawnienie procesów raportowania produkcji dzięki wprowadzaniu czytników kodów kreskowych. Zakończenie tego etapu przewiduje się na luty 2008r.

Stelweld to kolejny klient 7milowego w bieżącym roku. Od swojego powstania w roku 2005 firma zrealizowała ponad 20 projektów wdrożeniowych – „Rosnącą liczbę kontraktów należy uzasadniać przede wszystkim doświadczeniem konsultantów, których umiejętności nie ograniczają się jedynie do znajomości funkcjonowania modułów w SAP, a do całych obszarów biznesowych. – komentuje Sławomir Hulalka, Dyrektor Konsultingu 7milowego – Polityka rekrutacyjna stawia na praktyków posiadających doświadczenie w biznesie, ponieważ tylko oni są w stanie dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów."

Stelweld działa w obszarze produkcji i spawania konstrukcji i zbiorników metalowych oraz ich produkcji mechanicznej. Z jej usług korzystają nie tylko firmy na terenie Polski. Stelweld odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej eksportując swoje produkty do Szwecji, Niemiec, Francji, Danii, Włoch i Wielkiej Brytanii. Jej głównymi odbiorcami są tacy producenci jak: Toyota, Solaris, Scania i Volvo. Więcej informacji: www.stelweld.com.pl


Foto: Stelweld sp. z o.o.


powrót do listy aktualności