Zakłady Drobiarskie Langner korzystają z serwisu aplikacyjnego SAP w 7milowym
2010-11-18

Zakłady Drobiarskie Langner korzystają z serwisu aplikacyjnego SAP w 7milowym

Od listopada br. 7milowy z Grupy BCC świadczy usługi serwisu aplikacyjnego SAP dla Zakładów Drobiarskich Langner. Kontrakt dotyczy m.in. zdalnego wsparcia pracowników Langner w codziennym użytkowaniu systemu SAP.

7milowy wspiera pracowników Grupy Langner obsługujących kluczowe obszary systemu SAP – od finansów i kontrolingu, przez gospodarkę materiałową, sprzedaż i dystrybucję, po zarządzanie kadrami. W ramach współpracy serwisowej 7milowy świadczy również prace rozwojowe SAP oraz kompleksowe szkolenia dla użytkowników systemu.

"Do tej pory korzystaliśmy ze wsparcia serwisowego na zasadach ad hoc. Jednak takie podejście okazało się nieefektywne - zarówno z punktu widzenia finansowego, jak i czasowego. W modelu stałej współpracy mamy pełną kontrolą nad kosztami utrzymania systemu, a dzięki standardom SLA gwarancję szybkiego rozwiązywania problemów w obszarze SAP" – tłumaczy Łukasz Langner, Wiceprezes Zakładów Drobiarskich Langner. "Z kolei zacieśnienie relacji z 7milowym było naturalnym krokiem – od ponad 3 lat współpracujemy, więc jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych usług SAP".

Kontrakt serwisowy to kolejny obszar współpracy pomiędzy spółkami. W 2007 roku konsultanci 7milowy wdrożyli w Grupie Langner SPRINT – gotowy system SAP dla firm średniej wielkości. Wśród innych przedsięwzięć w branży spożywczej, które wspierał 7milowy można wymienić projekt SPRINT w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR, Fabryce Cukierniczej „Kopernik”, Elstar Oils. 

Firma Zakłady Drobiarskie Langner powstała w 1995 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest ubój i rozbiór mięsa drobiowego – kurczak wraz z jego dystrybucją. Od sierpnia 2008 firma wprowadziła na rynek swoje wyroby wędliniarskie - drobiowe. Spółka plasuje się w czołówce branży drobiarskiej w Polsce, produkując na dzień dzisiejszy ponad 1 300 ton produktów miesięcznie i zatrudniając 160 osób. Więcej: www.langdrob.pl

Foto: Zakłady Drobiarskie Langner  


powrót do listy aktualności