Platforma BI dla małych i średnich przedsiębiorstw

"Platforma BI" to innowacyjne, opracowane dla firm średniej wielkości korzystających z systemu SAP, rozwiązanie do raportowania danych z różnych obszarów firmy, które może być w całości obsługiwane przez użytkowników biznesowych.

Nie tylko koszt wdrożenia, ale także złożoność całego przedsięwzięcia są dla firm średniej wielkości korzystających z SAP ERP barierą w uzyskaniu elastycznego narzędzia analitycznego o dużych możliwościach za niewygórowaną cenę. Dla firm z sektora MSP, których złożonych potrzeb raportowych nie są w stanie zaspokoić dedykowane raporty, a które równocześnie nie są zainteresowane dużymi inwestycjami w rozbudowane systemy Business Intelligence, przygotowaliśmy gotowe narzędzie. Ten „złoty środek” w raportowaniu danych może odmienić sposób myślenia o informacji zarządczej w firmach średniej wielkości.

Rozwiązanie BI to elastyczne narzędzie analityczne, dzięki któremu użytkownik może tworzyć nawet złożone raporty zgodnie ze swoimi potrzebami, opierając się na wybranych szczegółowych danych i filtrować je według własnych potrzeb. Elastyczne i przyjazne dla użytkownika narzędzie stanowi wydajną platformę Business Intelligence, dostępną w krótkim czasie, bez konieczności wdrażania klasycznej hurtowni danych.

Podstawowe zalety Platformy BI to udostępnienie do raportowania danych standardowo niedostępnych lub dostępnych w różnych narzędziach raportowych systemu SAP ERP, przyjazny interfejs użytkownika, duże możliwości graficzne prezentowania informacji (prezentacja danych w formie różnego rodzaju wykresów, wskaźników, kokpitów, map, dodawanie załączników itp.), szybkość wdrożenia rozwiązania oraz niewielki koszt jego implementacji.

Firmy zainteresowane poznaniem szczegółów nt. rozwiązania, prosimy o kontakt.


powrót do listy innych rowiązań