Zbiorcze rozliczanie produkcji – rozszerzenie standardu SAP

Rozwiązanie „Zbiorcze rozliczanie produkcji” to rozszerzenie standardu SAP w zakresie zarządzania procesami produkcji, które pozwala na zbiorowe rozliczanie materiałów wykorzystywanych w wielu procesach produkcyjnych.

Rozwiązanie jest przeznaczone dla firm, które rozliczają materiały produkcyjne (całe partie lub jej części) do wielu kolejnych zleceń produkcyjnych. Rozszerzenie SAP przygotowane przez 7milowy pozwala na automatyczne wydanie właściwej ilości danego materiału do wielu zleceń produkcyjnych, biorąc pod uwagę ich zapotrzebowanie i strukturę materiałową. Ilości materiału, które są rozdzielane do poszczególnych zleceń mogą być uruchamiane ręcznie (np. jeżeli dysponujemy raportem produkcyjnym) lub rozdzielone automatycznie, np. według danych technologii zawartych w specyfikacjach materiałowych. Wydania prowadzone są poprzez wykonanie potwierdzenia produkcji na dedykowanym stanowisku roboczym.

Funkcjonalność rozwiązania jest przydatna szczególnie dla firm, które obsługują produkcję zleceniową i seryjną – umożliwia prowadzenie rozliczeń procesów produkcyjnych na jednej transakcji w systemie. Rozwiązanie „Zbiorcze rozliczanie produkcji” jest dostępne dla firm korzystających z modułu PP (planowanie produkcji) w systemie SAP ERP.

Zainteresowanych rozwiązaniem i jego ceną, prosimy o kontakt.


powrót do listy innych rowiązań