System SAP BI (SAP BW, SAP BusinessObjects)

SAP BI (SAP Business Intelligence) to rozwiązania do identyfikacji, integracji i analizy danych biznesowych pochodzących z różnych źródeł, w tym różnych systemów IT. Ułatwiają one podejmowanie trafnych decyzji i usprawniają działalność biznesową.

7milowy w ofercie Business Inteligence oferuje następujące rozwiązania:

  • system SAP BW
  • rozwiązanie SAP Business Objects
  • gotową do wdrożenia platformę BI dla małych i średnich firm.
SAP BW

SAP BW (SAP Business Warehouse) czyli Hurtownia Danych SAP to kluczowe rozwiązanie SAP z obszaru Business Intelligence. Głównym zadaniem rozwiązania jest wspieranie przetwarzania i przechowywania informacji dla celów strategicznych i analitycznych. Narzędzie pozwala łączyć dane pochodzące z systemów SAP np. ERP, HR oraz z systemów zewnętrznych w jednym repozytorium danych.

SAP BW umożliwia szybką i rzetelną analizę danych, które dotychczas były rozproszone między kilka systemów IT.

SAP BusinessObjects

SAP BusinessObjects to aplikacja udostępniająca bogaty wybór narzędzi do optymalizacji raportowania z hurtowni danych. Rozwiązania BusinessObjects implementujemy w oparciu o Hurtownię Danych SAP.

W skład oferty SAP BusinessObjects wchodzą m.in. narzędzia Business Intelligence dla dużych korporacji i firm średniej wielkości, we tym m.in. Crystal Reports - rozwiązanie do zarządzania raportami oraz Xcelsius - oprogramowanie do dynamicznej i atrakcyjnej wizualizacji danych zarządczych.

Część narzędzi dostępnych w SAP BusinessObjects jest dostępna w standardowej wersji rozwiązania SAP Business One. 7milowy posiada status SAP BusinessObjects Partner.

Platforma BI dla małych i średnich firm

W ramach oferty autorskich rozwiązań przygotowaliśmy dla firm z sektora MŚP gotową do wdrożenia platformę BI. Jest to elastyczne narzędzie analityczne, dzięki któremu użytkownik może tworzyć nawet złożone raporty zgodnie ze swoimi potrzebami, opierając się na wybranych szczegółowych danych i filtrować je według własnych potrzeb. Rozwiązanie stanowi wydajną platformę Business Intelligence, dostępną w krótkim czasie, bez konieczności wdrażania klasycznej hurtowni danych SAP BW.

Więcej informacji...