Atlantic

Branża fashion wybiera SAP z 7milowym


Grupa Atlantic jest liderem wśród firm oferujących bieliznę w Polsce oraz najbardziej znaną polską marką bielizny. Firma posiada ponad 160 sklepów w Polsce oraz za granicą (w tym ponad 40 własnych), własne centrum logistyczne i fabrykę. Produkty Grupy Atlantic są sprzedawane nie tylko w Polsce, ale także w Rosji, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, Słowacji, Węgier i Ukrainie.
Więcej informacji na: www.atlantic.pl

Branża Odzież / Retail
Profil działalności Produkcja
Lokalizacja Warszawa
Czas wdrożenia 5 miesięcy

Zakres współpracy

  • Wdrożenie modułu SAP ERP
  • Szkolenia SAP
  • Dostawa licencji SAP

Zakres wdrożenia

  • Gospodarka magazynowa (SAP WM)

Głównym celem implementacji systemu jest optymalizacja procesów biznesowych oraz usprawnienie zarządzania całą grupą w kontekście wdrożenia funkcjonalności rachunkowości zarządczej. Duży nacisk w projekcie zostanie także położony na udoskonalenie obszaru logistyki, zakupów oraz planowania sprzedaży.

Wojciech Morawski Prezes Zarządu, Atlantic

Decyzja o nawiązaniu współpracy z 7milowym była podyktowana bogatym doświadczeniem wdrożeniowym oraz kompetencjami konsultantów. Dużym plusem w rozmowach okazała się również autorska metodyka wdrożeniowa. Okazało się, że projekt z 7milowym to proces uporządkowany, w którym możemy krok po kroku monitorować rzeczywisty postęp prac. Takie informacje są dla nas bardzo cenne.powrót do listy klientów