Hanplast

7milowy partnerem serwisowym


Hanplast specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku i produkcją form wtryskowych, świadcząc swoje usługi przedstawicielom branż: elektrotechniki i elektroniki, telekomunikacji, opakowań, rozwiązań logistycznych i wielu innych.
Więcej informacji na: www.hanplast.com

Branża Przetwórstwo tworzyw sztucznych
Profil działalności Produkcja
Lokalizacja Bydgoszcz

Zakres współpracy

  • Serwis aplikacyjny SAP

Hanplast pracuje na systemie SAP ERP od 2007 roku. Kontrakt z 7milowy dotyczy wsparcia wszystkich obszarów biznesowych objętych systemem SAP: finansów, środków trwałych i kontrolingu (FI, AA, CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), gospodarki magazynowej (WM), produkcji i jej planowania (PP), zarządzania projektami (PS), zarządzania jakością (QM), utrzymania ruchu (PM) oraz HR. W ramach stałej obsługi konsultanci serwisowi 7milowego udzielają pracownikom firmy zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, pojawiających się przy bieżącej obsłudze systemu.

Piotr Iwański Członek Zarządu Hanplast

Zależało nam na współpracy z firmą, która specjalizuje się w systemie SAP. Chcieliśmy mieć pewność, że nasz partner będzie łączył specjalistyczną wiedzą konsultingową i biznesową. Po kilku miesiącach współpracy z 7milowym z satysfakcją muszę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości serwisu SAP - zgłoszenia są rozwiązywane zgodnie z ustalonymi standardami SLA, a komunikacja między naszymi pracownikami i konsultantami 7milowego odbywa się bez żadnych przeszkód.


powrót do listy klientów