Normfest Polska

Wdrożenie SAP w 4 tygodnie


Normfest Polska zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw motoryzacyjnych w chemię warsztatową (kosmetyki, pianki do szyb, pasty do mycia rąk, odtłuszczacze) oraz produkty z zakresu elektryki samochodowej.
Więcej informacji na: www.normfest.pl

Branża Kosmetyka motoryzacyjna
Profil działalności Usługi i dystrybucja
Lokalizacja Poznań
Czas wdrożenia 4 tygodnie

Zakres współpracy

  • Wdrożenie SAP SPRINT ERP
  • Szkolenia SAP
  • Outsourcing SAP
  • Dostawa licencji SAP

Zakres wdrożenia

  • Rachunkowość finansowa (SAP FI)

Projekt wdrożeniowy finansów w systemie SAP został zaplanowany na 4 tygodnie. 7milowy odpowiadał również za migrację danych, szkolenia SAP dla pracowników, wsparcie w okresie powdrożeniowym. SAP został zintegrowany z rozwiązaniem Microsoft Dynamics, który jest wykorzystywany w Normfest m.in. do wsparcia sprzedaży.

Marcin Szyszka Dyrektor Finansowy, Normfest Polska

Decyzja o wdrożeniu systemu SAP w finansach zapadła w ostatnich tygodniach. Harmonogram prac był bardzo napięty, bo priorytetem projektu było rozpoczęcie roku finansowego 2013 w nowym systemie. Dlatego poszukiwaliśmy partnera, z doświadczeniem w realizacji szybkich projektów SAP - stąd wybór firmy 7milowy. Oceniliśmy, że SPRINT ERP – rozwiązanie SAP Business All-in-One oferowane przez 7milowego jest bardzo dobrze dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki wykorzystaniu SPRINT projekt zostanie zrealizowany w zakładanym terminie, a inwestycja w system będzie mniejsza niż początkowo szacowaliśmy.

Normfest zdecydował się na utrzymanie systemu w modelu outsourcingu. Hosting i administrację SAP zapewnia Centrum Outsourcingowe Grupy BCC, do której należy 7milowy. 


powrót do listy klientów