Certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikaty i nagrody, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, potwierdzają wysoką jakość naszych usług.

 • Diament Forbes 2015

  Diament Forbes 2015

  7milowy został laureatem prestiżowego rankingu "Diamenty Forbesa". Tytuł jest przyznawany polskim przedsiębiorstwom, które najszybciej zwiększają swoją wartość rynkową. Organizatorem konkursu jest niezależny miesięcznik "Forbes".

  Rozwiń

  więcej

 • SAP Quality Award 2015

  SAP Quality Award 2015

  SAP Quality Award to konkurs organizowany przez SAP AG. Jego celem jest wyróżnienie najlepiej zarządzanych projektów SAP. W 2015 roku wdrożenie SAP zrealizowane przez 7milowego zostało wyróżnione w europejskiej edycji konkursu, w kategorii "Rapid Delivery - Najkrótszy czas wdrożenia". 

  Rozwiń

  więcej

 • Gepard Biznesu 2014

  7milowy został laureatem konkursu Gepard Biznesu 2014. Tytuł przyznano za bardzo dobre wyniki finansowe spółki. Firma w 2013 roku odnotowała wzrost obrotów na poziomie ponad 100%.

  Rozwiń
 • Certyfikat SPRINT

  Certyfikat SPRINT

  W październiku 2011 r. eksperci SAP AG zakwalifikowali system SPRINT, rozwiązanie SAP oferowane przez firmę 7milowy, do grupy certyfikowanych rozwiązań SAP Business All-in-One.

  Celem kwalifikacji było potwierdzenie zgodności SPRINT z międzynarodowymi normami SAP AG wobec rozwiązań partnerskich. Wydany przez SAP AG certyfikat oficjalnie potwierdza, że SPRINT to kompleksowe rozwiązanie SAP ERP dla firm średniej wielkości.

  Rozwiń

  więcej

 • Certyfikat "Partner Center of Expertise"

  Certyfikat

  Grupa BCC, w tym 7milowy, jako pierwsza w Polsce otrzymała certyfikat „SAP Partner Center of Expertise”.

  Certyfikat, przyznany po szczegółowym audycie dokonanym przez SAP AG, potwierdza najwyższą jakość usług 7milowego w zakresie serwisu systemów SAP, w tym zwłaszcza usług SAP Enterprise Support.

  Rozwiń

  więcej

 • Najlepszy dostawca IT dla przemysłu

  Najlepszy dostawca IT dla przemysłu

  Nagroda dla dostawców najwyższej jakości usług i produktów IT dla sektora przemysłowego, który przyznaje redakcja magazynu MSI.

  Wyboru najlepszych firm w danej kategorii dokonuje się na podstawie ocen i opinii, które dostarczyli Klienci startujących w konkursie firm. 7milowy otrzymał tytuł „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu” w kategorii system zagraniczny – integrator.

  Rozwiń

  więcej

 • Przejrzysta firma

  Przejrzysta firma

  Głównym celem programu „Przejrzysta Firma” jest nagradzanie firm prowadzących jawną politykę informacyjną i propagowanie dobrych praktyk biznesowych w tej sferze.

  Nagrodzone przedsiębiorstwa zostały wyselekcjonowanie na podstawie prowadzenia rzetelnej i długofalowej polityki informacyjnej. 7milowy znalazł się w pierwszej trójce przedsiębiorstw reprezentujących sektor ERP, które otrzymały certyfikat.

  Rozwiń

  więcej

 • Lider Informatyki

  Lider Informatyki

  Konkurs Lider Informatyki promuje przedsiębiorstwa i instytucje najmądrzej i najefektywniej wykorzystujące w biznesie i swojej działalności rozwiązania ICT.

  Organizowany od ponad 15 lat przez redakcję Computerworld jest najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. W kategorii „Małe i średnie przedsiębiorstwa” dwukrotnie zwyciężały firmy, w których 7milowy wdrożył rozwiązanie SAP SPRINT – firma Scanclimber i Stelweld.

  Rozwiń

  więcej