Dlaczego 7milowy?

Partner SAP

Od 1995 r. jesteśmy autoryzowanym partnerem SAP Polska. Aktualnie posiadany status Partnera pozwala nam oferować licencje na oprogramowanie SAP na szczególnie korzystnych warunkach i jest gwarancją najwyżej jakości usług.

Unikalna oferta

W 2012 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o system SAP dedykowany dla małych przedsiębiorstw. Zostaliśmy oficjalnym partnerem wdrożeniowym SAP Business One.

Rozszerzenie współpracy z SAP Polska oznacza, że jesteśmy jedyną firmą wdrożeniową w Polsce, która posiada w ofercie oba rozwiązania SAP dla rynku MŚP: SAP ERP i SAP Business One.

Certyfikacja SPRINT

Oferowane przez nas rozwiązanie – SAP SPRINT ERP – zostało certyfikowane w 2011 roku przez zespół SAP AG. To jedyne rozwiązanie polskiego partnera SAP włączone na listę globalnych rozwiązań. SPRINT jest rozwiązaniem SAP All-in-One dedykowanym dla firm średniej wielkości.

Grupa BCC

Naszą przewagą na rynku jest potencjał całej Grupy BCC. Zatrudniamy ponad 200 konsultantów SAP (największy zespół SAP w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej). Kompetencje konsultantów są potwierdzone przez ponad 200 certyfikatów SAP, Oracle, Microsoft, HP, IBM, SUN, oraz certyfikatów innych renomowanych instytucji, jak APICS i PMI (Project Management Institute). W ramach grupy posiadamy centrum przetwarzania danych. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie outsourcingu – począwszy od hostingu rozwiązań IT, po ich administrację.

Certyfikacja „Partner Center od Expertise”

Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy certyfikat SAP Partner Center of Expertise (PCOE), uprawniający do świadczenia usług serwisowych SAP.