Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w realizacji projektów SAP dla małych i średnich firm. Jako jedyni w Polsce posiadamy pełną ofertę rozwiązań SAP dla rynku MŚP: SAP ERP i SAP Business One

Zrealizowaliśmy projekty SAP w dziesiątkach branż o różnych profilach działalności. Pracowaliśmy dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z branży spożywczej, mięsnej, przetwórstwa tworzy sztucznych i metalu, automotive, chemiczno – kosmetycznej i wielu innych. Działamy na terenie całej Polski oraz w zagranicznych oddziałach naszych Klientów.

Jesteśmy częścią BCC, jednej z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Naszą przewagą jest dostęp do doświadczeń i kompetencji lidera usług SAP w Polsce, zatrudniającego ponad 200 konsultantów SAP, dysponującego bezpieczną infrastrukturą we własnych centrach przetwarzania danych, tworzącego własne aplikacje i rozwijającego oprogramowanie szyte na miarę. Klientom zapewniamy usługi IT w pełnym zakresie - wdrożenia systemów, ich serwis, rozwój, hosting, administrację, konsulting biznesowy i szkolenia. 

Naszym strategicznym partnerem jest SAP - największy światowy producent oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami.