Informacje o systemie SAP Business One

SAP Business One to wysokiej jakości rozwiązanie ERP, które zostało przygotowane przez producenta oprogramowania SAP z myślą o małych przedsiębiorstwach. Oferuje kompleksowe zarządzanie finansami, procesami sprzedaży, zakupów, a także relacjami z klientami.

SAP Business One jest rozwiązaniem dostępnym w przystępnej cenie, które nie wymaga skomplikowanego wdrożenia. Celem rozwiązania jest zwiększenie wydajności, opłacalności i wsparcie procesów podejmowania decyzji oparte na łatwo dostępnych i przejrzystych informacjach. Dzięki aplikacji można ujednolicić procesy, otrzymywać dokładne informacje oraz przyspieszyć rozwój firmy.

System może być dostosowywany i rozbudowywany dla poszczególnych branż oraz zmieniających się potrzeb biznesowych. Ponadto, w przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku, SAP Business One oferuje na jednej platformie w standardzie 26 wersji językowych. Gwarantuje to możliwość rozwoju firmy również za granicą.

SAP Business One jest sprawdzonym rozwiązaniem, na którym pracują firmy na całym świecie. Z jego możliwości korzysta ponad 35 tysięcy firm w ponad 130 krajach. W Polsce już ponad 500 przedsiębiorstw doceniło jego możliwości m.in. z branży usługowej, dystrybucyjnej, logistycznej, produkcyjnej.

System SAP Business One jest także rekomendowanym systemem ERP dla oddziałów handlowych w grupach kapitałowych, których centrale korzystają z SAP ERP. Ten model działania sprawdza się na całym świecie. Aktualnie ponad 250 klientów SAP ERP korzysta z SAP Business One w 1500 oddziałach.