Integracja z platformami ecommerce

Wymiana danych pomiędzy systemem ERP i e-sklepem to dla firm specjalizujących się w sprzedaży online biznesowa konieczność. Integracja rozwiązań pozwala m.in. na szybsze realizowanie zamówień, kontrolę dostępności towarów czy wyeliminowanie większości pomyłek i opóźnień.

SAP Business One to system klasy ERP, który można szybko i sprawnie zintegrować z dostępnymi na rynku platformami e-commerce. W ramach usług wdrożeniowych 7milowy realizuje również projekty integracyjne.

Główne korzyści integracji rozwiązań:

  • automatyzacja procesów biznesowych (eksport danych o towarach z systemu do oprogramowania sklepu; import do systemu ERP danych o nowych kontrahentach zapisanych za pośrednictwem sklepu internetowego; import do SAP Business One zamówień złożonych przez kontrahentów w sklepie internetowym)
  • kontrola stanu finansowego firmy (np. przeterminowanych płatności)
  • aktualizacja stanów magazynowych w czasie rzeczywistym
  • zwiększenie wydajności pracowników (poprzez wyeliminowanie powtarzalnych czynności np. wielokrotnego wpisywania tych samych danych)
  • poprawa obsługi klienta (zmniejszenie liczby reklamacji, poprawa szybkości realizacji zamówień).

Podczas prac 7milowy wykorzystuje oprogramowanie firmy Orbis Software - TaskCentre. Platforma integracyjna gwarantuje szybką i poprawną wymianę danych między SAP Business One i sklepem internetowym.