SAP Rapid Deployment Solutions

Odpowiedzią SAP na coraz częściej pojawiające się zapotrzebowanie ze strony firm z sektora MŚP na efektywny i wydajny system klasy ERP jest koncepcja SAP Rapid Deployment Solutions (SAP RDS), które wywodzą się z projektów wdrożeniowych systemu SAP Business All-in-One.

Istotą rozwiązań SAP RDS - prekonfigurowanych rozwiązań branżowych - jest przejrzystość. Cena, zakres i czas trwania projektu są z góry ustalone i znane już przy podpisywaniu umowy.

SAP Rapid Deployment Solution to gotowe rozwiązanie możliwe do uruchomienia w bardzo krótkim czasie liczonym w tygodniach. Tajemnicą krótkiego czasu trwania projektu jest wstępna konfiguracja systemu. Dlatego jeżeli zachodzi potrzeba szybkiego wdrożenia bardzo konkretnych funkcjonalności, z bogatego portfolio rozwiązań SAP Rapid Deployment Solutions można wybrać najpotrzebniejsze moduły.

Szybciej, taniej, skuteczniej

7milowy jest dedykowanym partnerem SAP do wdrożeń SAP Rapid Deployment Solutions. W ramach pakietu SAP RDS oferujemy SPRINT ERP – najczęściej wybierany system SAP Business All-in-One w Polsce. Firmy, które wykorzystały ten model to m.in. Spółdzielnia Mleczarska ROTR, Herlitz, Belbal Polska, Minimax, Masmal, Poli-Eco, Oceanic, Dramers, Kopernik, Mokate, Dramers, Scanclimber.

Dlaczego firmy wdrażają SPRINT w podejściu SAP RDS?

  • mniejszy budżet projektu – nawet o 50% taniej niż przy klasycznym wdrożeniu SAP
  • krótki czas wdrożenia – projekty SPRINT zostały zrealizowane już w 3 miesiące
  • bogaty zakres funkcjonalny – wybór kluczowych funkcjonalności z gotowej listy procesów
  • wiedza biznesowa jak usprawnić biznes - „dobre praktyki biznesowe SAP” w pakiecie

SAP SPRINT ERP konfigurator - zaprojektuj i wyceń swoje rozwiązanie SAP.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z konfiguratora systemu SAP SPRINT. Narzędzie działa szybko, jest łatwe w obsłudze i bezpłatne. Rozwiązanie pozwala w szybki sposób dobrać funkcje systemu SAP i uzyskać szacunkową wycenę projektu wdrożeniowego.

SAP RDS dla przemysłu

SPRINT ERP jako rozwiązanie SAP RDS jest doskonale dostosowne do wymogów firm z sektora przemysłowego. Uwzględnia procesy biznesowe charakterystyczne dla branży m.in. z obszaru finansowego, raportowania, sprzedaży i dystrybucji oraz produkcji, która jest wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności.

Firma zainteresowana SPRINT może również małym kosztem rozbudować projekt o gotowe do implemantacji autorskie rozwiązania 7milowego. Zgodnie z koncepcją SAP RDS klient może zbudować listę funkcjonalności dostosowaną do jego biznesowych oczekiwań.

Firmą z sektora przemysłowego, która wdrożyła SPRINT w koncepcji SAP RDS jest Inter Metal - producent stalowych barier bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły pakietu SAP RDS.