Informacje o rozwiązaniu

SAP SPRINT ERP to sprawdzone rozwiązanie SAP Business All-in-One, na którym pracują polskie firmy średniej wielkości.

Rozwiązania SAP Business All-in-One to kompleksowe, zintegrowane rozwiązania klasy ERP, przygotowywane przez firmy partnerskie SAP na potrzeby przedsiębiorstw średniej wielkości. Wspierają rozwój działalności oraz oferują możliwości rozbudowy funkcjonalności oprogramowania ERP: w dowolnym momencie można do nich dodawać nowe funkcje, aby skalować rozwiązanie według zmieniających się potrzeb firmy.

SPRINT ERP jest oferowany firmom średniej wielkości od ponad 10 lat. Obejmuje pakiet kluczowych funkcjonalności SAP, metodykę wdrożeniową sprawdzoną w firmach średniej wielkości, jak również narzędzia organizacyjne i informatyczne wspomagające proces wdrożeniowy.

Został przygotowany w odpowiedzi na realne zapotrzebowanie firm z sektora MŚP. Jest oparty na najlepszych praktykach biznesowych zawartych w systemie SAP, które na podstawie doświadczeń z wdrożeń zostały przez 7milowego zaadaptowane do realiów biznesowych firm średniej wielkości. Przewagą SPRINT nad innymi systemami ERP jest znaczne skrócenie czasu wdrożenia systemu. SPRINT ERP został bowiem zaprojektowany tak, by ograniczyć Państwa zaangażowanie w projekt do minimum. Wszystkie projekty SPRINT mają charakter fix-scope i fix-price - zakres wdrażanego systemu i koszt projektu jest znany klientowi przy podpisywaniu umowy.

SAP SPRINT ERP konfigurator - zaprojektuj i wyceń swoje rozwiązanie SAP.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z konfiguratora systemu SAP SPRINT ERP. Narzędzie działa szybko, jest łatwe w obsłudze i bezpłatne. Rozwiązanie pozwala w szybki sposób dobrać funkcje systemu SAP i uzyskać szacunkową wycenę projektu wdrożeniowego.

Skonfiguruj rozwiązanie SAP SPRINT ERP już teraz!

SPRINT ERP jest rozwiązaniem wielobranżowym tzw. cross - industry, co potwierdza oficjalna certyfikacja SAP SE. Oznacza to, że system może być dostosowany i rozbudowywany dla poszczególnych branż oraz zmieniających się potrzeb biznesowych.

"Z naszych globalnych doświadczeń wynika, że rozwiązania partnerskie to najatrakcyjniejsza forma wdrożenia systemu SAP dla firm średniej wielkości. Klienci z tego segmentu rynku mają podobne potrzeby biznesowe, co duże przedsiębiorstwa, lecz ich zasoby i budżety są ograniczone. Dzięki temu, że cena, zakres i czas trwania projektu są z góry ustalone, firmy MŚP mogą pozwolić sobie na system ERP światowej klasy.

W praktyce rozwiązania partnerskie SAP Business All-in-One to najlepsza możliwość wdrożenia systemu, który do tej pory był poza zasięgiem finansowym wielu firm. Przedsiębiorstwa, które zdecydują się na takie podejście, chcą jednak mieć pewność, że rozwiązanie partnera jest bezpieczne, kompletne i w pełni zgodne z najnowszą wersją systemu SAP. Proces certyfikacji daje im tą pewność. W Polsce tylko jedno rozwiązanie podlegało odpowiedniej kwalifikacji i spełniło międzynarodowe standardy SAP – to SPRINT oferowany przez firmę 7milowy. W ocenie naszego zespołu SPRINT ERP to rozwiązanie kompleksowe, bezpieczne, o nieograniczonych możliwościach rozwoju w przyszłości. Może być wdrażane zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich."

Natasa Rojec-Spindler, Dyrektor ds. rozwoju rozwiązań SAP na Europę Środkowo-Wschodnią.

To unikalna oferta na polskim rynku - jesteśmy jedynym dostawcą w Polsce, który posiada w swojej ofercie certyfikowane rozwiązanie SAP Business All-in-One. Zachęcamy Państwa do kontaktu.